Aktualności
Bloodstock – 10. akcja poboru krwi na Festiwalu Woodstock
22.07.2015W tym roku już tradycyjnie będziemy pobierali krew w ramach Festiwalu Woodstock.
Będziemy na Was czekali - nasz zespół i zespół z RCKiK w Zielonej Górze - na terenie firmy Taconic obok pętli autobusowej od środy do soboty od godz. 9 do 17.
Wszystkim życzymy udanej zabawy i liczymy na Wasze odwiedziny! Pamiętajcie o zabraniu dowodu tożsamości!
Uwaga! W związku z wyjazdem na Festiwal Woodstock w tygodniu od 27 lipca do 2 sierpnia zawieszone są pozostałe ekipy wyjazdowe! Krwiodawców zapraszamy do RCKiK przy ul.Marcelińskiej i do naszych Oddziałów Terenowych.







