Aktualności
Energię mamy we krwi!
19.03.2018Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu rozpoczęło współpracę z Grupą Enea.
Pilotażowa akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród pracowników firmy, których zgłosiło 65-ciu. Łącznie zebrano ponad 17 litrów krwi.
Mamy nadzieję, że dzięki dobrym wynikom i edukacji dawców akcja ta rozszerzy się na inne regiony kraju, czego sobie jak i grupie Enea, szczerze życzymy.








