Aktualności
Festiwal Miasto Rocka
03.07.2013
W sobotę i niedzielę (6-7 lipca) zapraszamy do Babimostu na Festiwal Miasto Rocka.
Nasz zespół w dwóch "krwiobusach" będzie pobierał krew i próbki od potencjalnych dawców szpiku!
Rejestracja będzie sie odbywać w godz. od 14 do 18 w sobotę oraz od 11 do 16 w niedzielę!
Pamiętajcie o zabraniu dowodu osobistego/paszportu/prawa jazdy! Wszyscy krwiodawcy otrzymają nasze firmowe koszulki:)
Więcej informacji: http://www.gokbabimost.pl/
.jpg)
![]()







