Aktualności
Joga przy Fontannie
20.07.2015Przypominamy, cały czas trwa "Joga przy fontannie" – impreza objęta patronatem Prezydenta Poznania!
Z wielką radością po raz kolejny jesteśmy Partnerem tego wydarzenia – za nami pierwsza akcja poboru krwi i rejestracji potencjalnych dawców szpiku – dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili trochę czasu wolnego i podzielili się częścią siebie z potrzebującymi!
Wszystkich joginów i nie-joginów, przyjaciół, rodziny zapraszamy ponownie w niedzielę 16 i 30 sierpnia od 9 do 15!
Do zobaczenia!








