Aktualności
Krewni Euro wracają!
13.10.2014We współpracy z Miastem Poznań i Narodowym Bankiem Polskim zapraszamy na kolejną akcje poboru krwi „Krewni Euro” w siedzibie NPB przy Al.Marcinkowskiego w czwartek 16 października w godzinach 10.00 – 16.00.
Jest to już kolejna edycja wydarzenia. Poznań jako jedyne miasto organizujące mecze EURO 2012, wykorzystało zainteresowanie rozgrywkami i zdecydowało się wesprzeć honorowe krwiodawstwo. Docelowo projekt "Krewni Euro" miał być realizowany do czerwca 2012 roku, a więc do momentu rozgrywania w Polsce i na Ukrainie Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Jednak z uwagi na fakt, iż akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem i została doceniona nie tylko w Poznaniu, ale i w całej Polsce, organizatorzy zdecydowali się na jej kontynuację.
Zabierz znajomych i dołącz do ”Krewnych Euro”
[Dodatkowe informacje na stronie poznan.pl]








