Aktualności
TO Lutycka - wstrzymanie pracy Oddziału!
25.08.2025W związku z pracami budowlanymi oraz modernizacyjnymi leżącymi po stronie Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, działalność Terenowego Oddziału w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu w dotychczasowej lokalizacji zostanie wstrzymana z dniem 15.09.2025.
Władze Szpitala Wojewódzkiego tłumaczą decyzję czasowego zaprzestania udostępniania pomieszczeń na działalność naszego Oddziału koniecznością dostosowania przestrzeni do rosnących potrzeb diagnostycznych i terapeutycznych w ramach opieki specjalistycznej.
Planowane jest wznowienie działalności naszego Oddziału po zakończeniu budowy nowego budynku szpitala, w którym – zgodnie z deklaracjami Dyrekcji Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu - mają być przygotowane i udostępnione nowe i dostosowane pomieszczenia na działalność Terenowego Oddziału.
Do czasu przywrócenia działalności naszego Oddziału w Szpitalu Wojewódzkim zapraszamy wszystkich Dawców do oddawania krwi pełnej, osocza i płytek w głównej siedzibie Centrum w Poznaniu przy ul.Marcelińskiej 44 (czynne poniedziałek/wtorek/piątek w godz. 7-15, środa/czwartek – w godz. 7-18 oraz w sobotę w godz.7-13 – można się zgłaszać również bez rejestracji internetowej do oddania krwi pełnej) lub w naszych mobilnych ambulansach w trakcie licznych akcji na terenie miasta Poznania. Uwaga! Do oddania osocza lub płytek konieczna jest rezerwacja!







