Aktualności

Pol'and'Rock - podsumowanie!

08.08.2018 pol-and-rock-2018.jpg

W końcu udało się wszystko rozpakować i poukładać na swoje miejsce. Zespół ekipowy już drugi dzień w trasie, a my mamy czas na małe podsumowanie.

To były cztery naprawdę gorące dni. Całe szczęście wody zabraliśmy wystarczającą ilość i dla nikogo nie zabrakło, wiatraki na najwyższych obrotach robiły przyjemny powiew, a nikt nie narzekał na polewanie znienacka wodą.
 
W tym roku zgłosiło się do nas 818 dawców, nie ukrywamy, że to sporo mniej niż w roku ubiegłym ale rozumiemy, że upał się do tego znacznie przyczynił i dziękujemy każdemu z osobna oraz wiemy, iż za rok na pewno będzie Was znacznie więcej. Najważniejsze, że cała wyprawa obyła się bez niemiłych przygód, wszyscy wrócili bezpiecznie do domów, a pomimo trudnych warunków w namiocie cały czas było widać uśmiechy na twarzach dawców oraz całej ekipy.
 
Dziękujemy firmie Taconic, która jak co roku, ugościła nas na swoim terenie, Klubowi HDK PCK przy MPK w Poznaniu za pomoc na miejscu w organizacji - jak co roku zresztą - chłopaki widzimy się za rok.
 
Szczególne podziękowania dla całego zespołu, który dzielnie walczył codziennie w namiocie jak i poza nim - jesteście najlepsi!
 
Dziękujemy i pozdrawiamy kolegów i koleżanki z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, może uda się spotkać wcześniej niż za rok.
 

 

Do zobaczenia na kolejnym Pol`and`Rock Festival.

Galeria zdjęć

Partnerzy