Aktualności
Prace remontowe na terenie RCKiK
03.06.2013Uwaga!
Na terenie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa rozpoczęły się prace remontowe w głównym budynku.
W związku z tym pobieranie krwi odbywa sie tylko w nowym budynku.
Od portierni (szlabanu) należy kierować się prosto i nastepnie skręcić w lewo. Nowy budynek "I" znajduje się po prawej stronie.
Kwestionariusze można wypełnić w namiocie obok wejscia do budynku. Następnie kierujemy się do Rejestracji, która znajduje się na pierwszym piętrze.
Pobieranie próbek, badanie lekarskie i pobieranie krwi odbywa się w całości na pierwszym piętrze.
WSZYSTKICH KRWIODAWCÓW SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI!







