Aktualności
Steniu tak nam smutno...
12.02.2014Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci naszej Drogiej Koleżanki Steni Kowalak
Śmierć,
to słowo,
które bolesny cios zadaje
kończy się życie
kończy się świat...
tylko pustka
tylko żal w duszy zostaje
a w sercu wieczny ślad.
Teraz drogami Boga Ojca kroczysz
na polanach boskich biegasz
na nasze zło przymykasz oczy
smutno nam, ze Cię z nami nie ma.
My z nadzieją w sercach czekamy,
że kiedyś na pewno się spotkamy...
Nadzieja spotkania łagodzi ból rozstania...
Dziękujemy Steniu za Twój uśmiech i radość,
zawsze będziemy o Tobie pamiętać!
Msza święta odbędzie się w sobotę 15.02 w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Poznaniu przy ul.Naramowickiej o godz. 13, pogrzeb tego samego dnia o godz.14 na Cmentarzu przy ul.Jasna Rola.







