Aktualności
Uwaga!!! SOBOTA 19 PAŹDZIERNIKA
19.10.2013Uwaga!
W związku z zakończeniem remontu i uruchamianiem Działu Krwiodawców i Działu Pobierania oddawanie krwi w sotobę będzie odbywać się wyłącznie w KRWIOBUSIE przed RCKiK.
Przepraszamy za niedogodności. Równocześnie zapraszamy już w poniedziałek do nowo oddanych pomieszczeń!







