Aktualności
Walentynki
12.02.2015Już w PIĄTEK 13.02 zaczynamy świętowanie WALENTYNEK.
Każda osoba, która odda krew* od piątku 13.02 do niedzieli 15.02 w RCKiK w Poznaniu przy ul.Marcelińskiej oraz na ekipie wyjazdowej otrzyma od nas upominek**.
Plan ekip http://rckik.poznan.pl/najblizsze-wyjazdy?m=2015_2&page=2
Do zobaczenia!
* krew/osocze/płytki ** ze względów logistycznych zastrzegamy sobie prawo wydawania różnych upominków w RCKiK i na ekipach wyjazdowych.







