Aktualności
Kolejny egzamin zaliczony na 5!
14.05.2017Na kolejnym poznańskim uniwersytecie zakończyła się wiosenna edycja WAMPIRIADY - tym razem do egzaminu przystąpili studenci Politechniki Poznańskiej.
Przez trzy dni trwania imprezy zgłosiło się 301 dawców i zebrano prawie 94 litry krwi!
Kolejny przystanek – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, mamy nadzieję, że studencka rywalizacja zaowocuje jeszcze lepszym wynikiem.
Link do wydarzenia:








