Aktualności
Na Politechnice lała się krew!
08.05.2015W środę rozpoczęła się wiosenna edycja Wampriady – studenckiej akcji honorowego oddawania krwi.
Pierwsza gościła nas Politechnika Poznańska – przez trzy zgłosiło się 339 osób, z których krew oddało 269. Łącznie zebraliśmy ponad 117 litrów krwi!
Wszystkim bardzo dziękujemy i już zapraszamy w przyszłym tygodniu od 9 do 14 na Uniwersytet im.Adama Mickiewicza – w poniedziałek na Wydział Biologii na Morasku, we wtorek na Wydział Nauk Społecznych na Ogrodach, a w środę na Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej przy ul.Fredry.
Następnie będzie nas gościć Uniwersytet Ekonomiczny (18 i 19.05), Uniwersytet Przyrodniczy (25, 26, 27.05) oraz AWF (28.05)
O akcji na Politechnice na TVP Poznań (od 3:35), epoznan.pl, codziennypoznan.pl, Facebooku NZS PP








