Aktualności
Oddaj krew na Dworcu Autobusowym!
08.01.2024Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu rozpoczynają nową akcję „Oddaj krew – uratuj życie” – będzie to cykliczna akcja pobierania krwi na Dworcu autobusowym Poznań Główny.
Nasz krwiobus będzie czekał na krwiodawców przy stanowisku 5 w każdy wtorek i piątek od godz. 8 do 14.
Więcej o akcji: www.zkzl.poznan.pl/oddaj-krew-na-dworcu/
Serdecznie zapraszamy!








